Wezwij serwis
lub zamów tonery
e-mail: biuro@tonery.net
tel. +42 630 80 40

Produkty

pełna oferta

Materiały

ekspolatacyjne

Wynajem

urządzeń

NOWA SERIA URZĄDZEŃ LEDOWYCH

DRUKARKI LEDOWE

RICOH wprowadza do swojej oferty urządzenia ledowe - charakteryzujące się małymi gabarytami i tanią eksploatacją.

Drukarka Ricoh SP 3600DN A4 — przy atrakcyjnej cenie zakupu i niskich kosztach utrzymania — jest urządzeniem doskonale nadającym się do ekonomicznie efektywnego drukowania niskich nakładów dokumentów. Jest również wyjątkowo kompaktowa. Czas nagrzewania wynosi tylko 14 sekund. Drukuje do 30 stron na minutę. Łatwa w użytkowaniu i konserwacji drukarka SP 3600DN umożliwia drukowanie na zwykłym papierze, cienkim i grubym: o gramaturze od 52 do 162 g/m² oraz na papierze powlekanym i kartach.

 

Urządzenia SP 3600SF i SP 3610SF oferują wszystko, co jest potrzebne do ekonomicznie efektywnego czarno-białego drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Dzięki atrakcyjnej cenie zakupu i niskim całkowitym kosztom eksploatacji te urządzenia wielofunkcyjne stanowią rozsądną długoterminową inwestycję. Nowy sterownik firmy Ricoh zapewnia wyjątkową prędkość i wydajność pozwalającą na optymalizację produktywności biura. Dodatkowo urządzenia te z łatwością mieszczą się na biurku.

 

Dzięki niskim całkowitym kosztom utrzymania drukarka czarno biała Ricoh SP 4510DN A4 spełnia wymogi najbardziej napiętych budżetów operacyjnych, a jednocześnie nie zachowuje wydajność. Drukuje do 40 stron na minutę w rozdzielczości 1200 × 1200 dpi, jak również gwarantuje precyzyjną i konsekwentną jakość obrazu. Jest łatwa w obsłudze i konserwacji, drukuje na papierze o gramaturze od 52 do 162 g/m². Dodatkowo funkcje zwiększające wydajność obejmują standardowe wydruki dwustronne oraz funkcję Smart Device Print.

 

Drukarka SP 4510SF jest dostępna w zaskakująco niskiej cenie początkowej. Jest kompaktowa i łatwa w obsłudze, drukuje 40 stron na minutę. Funkcje skanowania w kolorze oraz szybkiego faksowania zwiększają jej możliwości, natomiast duża pojemność pojemnika na papier oraz szerokie możliwości obsługi mediów umożliwiają użytkownikowi skupienie się na innych zadaniach. Dodatkowo czarno-biała drukarka wielofunkcyjna posiada funkcje przyjazne dla środowiska pozwalające obniżyć ślad węglowy.