Wezwij serwis
lub zamów tonery
e-mail: biuro@tonery.net
tel. +42 630 80 40

Produkty

pełna oferta

Materiały

ekspolatacyjne

Wynajem

urządzeń

NOWA SERIA URZĄDZEŃ A3 MONO OD RICOH!


Nowe modele to:

MP 4054 w: wersji SP (panel standardowy + ARDF), wersji AZSP (panel Android 10,1 cala + SPDF), a także wersję ASP (panel standardowy + SPDF)
MP 5054 w: wersji SP (panel standardowy + ARDF), wersji AZSP (panel Android 10,1 cala + SPDF), a także wersję ASP (panel standardowy + SPDF)
MP 6054 w: wersji SP (panel standardowy + SPDF) oraz ZSP (panel Android 10,1 cala + SPDF)

Powyższa seria zastąpiła modele MP 4002 SP/AD oraz MP 5002 SP/AD - te modele nie będą już dostępne.

Wersje MP 2554, 3054 oraz 3554 dostępne będą w kwietniu przyszłego roku!

Nowa seria charakteryzuje się większą pamięcią operacyjną oraz dyskową. Uzyskuje krótsze czasy nagrzewania i generowania pierwszej kopii, a także zapewnia wydruki na wyższych gramaturach oraz kopertach, bezpośrednio z kaset na papier.

Nowością jest również możliwość wyposażenia nowych modeli w dodatkowy, dedykowany moduł zapewniający drugi port sieciowy. Jest to niezwykłe rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo sieci i wygodę użytkowania. Umożliwia korzystanie z urządzenia w dwóch niezależnych od siebie sieciach.To idealne rozwiązanie dla środowisk o wysokich standardach bezpieczeństwa z koniecznością dostępu do urządzenia poprzez sieć otwartą.

W przypadku urządzeń z panelem Android (wersje "Z"), dostępny jest moduł NFC, umożliwiający komunikację z urządzeniami mobilnymi, wyposażonymi w ten sam moduł. Za pomocą darmowej aplikacji, pozwala na wprowadzenie parametrów drukowania, skanowania, kopiowania, faksowania oraz logowania, za pomocą urządzenia mobilnego, poprzez zbliżenie go do czujnika znajdującego się na panelu MFP.

Nowe urządzenia to także niski koszt posiadania dzięki wydłużonej częstotliwości przeglądów serwisowych oraz wydajniejszym materiałom eksploatacyjnym, w stosunku do poprzednich modeli.

Szczegóły dostępne są w materiałach zamieszczonych na niniejszym portalu, w zakładkach przypisanych dla poszczególnych modeli - sekcja MFP mono.